افتتاح بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی ایران اگروفود با حضور رییس سازمان دامپزشکی کشور
بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته ( ایران اگروفود 2019) با حضور رییس سازمان دامپزشکی کشور افتتاح شد.
 ١٣٩٨/٠٣/٢٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تبریک رییس سازمان دامپزشکی به مناسبت هفته جهاد کشاورزی
رییس سازمان دامپزشکی کشور به مناسبت گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی پیام تبریکی را صادر کرد که در آن ضمن یادکرد از سنگرسازان بی سنگر، شهدا و ایثارگران مجموعه وزارت جهادکشاورزی، دستاوردهای مهم بخش‌کشاورزی از جمله در حوزه دامپزشکی طی یک سال گذشته (از هفته جهاد کشاورزی سال 97 تا هفته جهاد کشاورزی سال 98 )را به تمام فعالان بخش کشاورزی تبریک گفت.
 ١٣٩٨/٠٣/٢٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل دفتر دارو و درمان سازمان دامپزشکی کشور توصیه کرد:
آسان سازی صدور مجوزها از ما؛ تعهد به تضمین کیفیت تولید از شما
 ١٣٩٨/٠٣/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون تشخیص و درمان سازمان دامپزشکی کشور اعلام کرد:
اجرای تمام ضوابط تضمین کیفیت مکملهای دام، طیور و آبزیان به زودی تحت کنترل در می‌آید
حمایت سازمان دامپزشکی از واحدهای تولیدکننده مکمل‌ها نیز منوط و مشروط به رعایت تمام پارامترهای کیفی خواهد بود که رییس سازمان دامپزشکی کشور نیز بر رعایت آنها تاکید داشته و دارد.
 ١٣٩٨/٠٣/٢٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار معاونت تشخیص و درمان سازمان دامپزشکی کشور با مدیران حوزه بین الملل و توسعه تجاری و غذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو
مرز بازرگان میتواند بعنوان مهم ترین نقطه در جهت تامین اقلام ا ساسی و کالاهای استراتزیک مورد نیاز در حوزه دامپزشکی درکشور باشد.
 ١٣٩٨/٠٣/٢٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس سازمان دامپزشکی کشور در همایش مدیریت تضمین کیفیت مکملها اعلام کرد:
سازمان دامپزشکی هر نوع مانعی را از سرراه تولید بر می دارد
سازمان دامپزشکی به دنبال رفع همه موانع تولید برسرراه تولیدکنندگان است و بر اساس دستورالعمل موجود، تولیدکنندگان می توانند آن را از ما مطالبه کنند.
 ١٣٩٨/٠٣/٢٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی در سمینار' آنفلوانزای طیور و اهمیت آن در اقتصاد کشور'اطمینان خاطر داد:
ایمن‌سازی مرغداریهای ایران از بحران آنفلوآنزای پرندگان برای موج 98 -99
معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور اعلام کرد: با تدابیر اتخاذ شده در موج 98 – 99 ، دیگر بحرانی به نام آنفولانزای فوق حاد پرندگان برای ایران نخواهیم داشت و فقط دردسری به نام بیماری نیوکاسل وجود دارد که برنامه ملی راهبردی مقابله با آن نهایی شده و در حال عملیاتی شدن است
 ١٣٩٨/٠٣/١٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
در قالب دو پیام جداگانه به دکتر علیرضا رفیعی پور صورت گرفت:
تبریک معاون رییس جمهوری و رییس محیط‌زیست و رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت به رییس سازمان دامپزشکی کشور
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت از محیط زیست و رییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور، در پیام‌های جداگانه توفیق رییس سازمان دامپزشکی کشورمان در کسب سمت دبیرکلی منطقه آسیا، اقیانوسیه و خاور دور سازمان جهانی بهداشت دام را به او تبریک گفتند.
 ١٣٩٨/٠٣/١٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پس از بازدید شبانه از سحر تا افطار نوید داده شد:
عرضه مرغ‌های متمایز "ممتاز" به بازار؛ عیدی رییس دامپزشکی کشور به مردم در آستانه عید فطر
دکتر علیرضا رفیعی پور، رییس سازمان دامپزشکی کشور پیش از تعطیلی 14 خرداد و در آستانه عید سعید فطر به صورت شبانه از چند واحد دامداری و کشتارگاهی در استان تهران بازدید کرد تا شروع اقدامی تازه در زمینه عرضه مرغ های ممتاز در بازار که در خط 2 کشتارگاه های طیور ذبح و بسته بندی می شوند را به هموطنان نوید دهد.
 ١٣٩٨/٠٣/١٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
در دیدار ریاست سازمان دامپزشکی کشور با برخی خبرنگاران به محض حضور در تهران:
دلایل دستیابی ایران به دبیرکلی منطقه آسیا، اقیانوسیه و خاور دور سازمان جهانی بهداشت دام و تاثیرات آن بر دامپزشکی منطقه تشریح شد
رییس سازمان دامپزشکی کشور، به دنبال دستاورد مهم دامپزشکی کشورمان به کرسی دبیرکلی منطقه آسیا، اقیانوسیه و خاور دور، دلایل این توفیق و تاثیرات مثبت آن در آینده دامپزشکی ایران و حتی کشورهای منطقه را تشریح کرد.
 ١٣٩٨/٠٣/١٢ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>