مدیر کل دامپزشکی آذربایجان شرقی:
خدمت رسانی دامپزشکی استان در روستاهای زلزله زده تداوم خواهد داشت
مدیر کل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی در بازدید از روستای ورنکش شهرستان میانه از نزدیک در جریان روند دفن بهداشتی و آغاز واکسیناسیون دامها در جهت پیشگیری از شیوع بیماری های دامی و مشترک بین انسان و دام قرار گرفت.
 ١٣٩٨/٠٨/٢٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
هشدار دامپزشکی گلستان در مورد آنفلوانزای پرندگان
مدیرکل دامپزشکی استان طرح پایش آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در سراسر استان درحال انجام است و اکیپ های واکنش سریع دامپزشکی استان آمادگی کامل به منظور مواجهه با هرگونه وقوع بیماری احتمالی را دارند.
 ١٣٩٨/٠٨/١٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل دامپزشکی جنوب کرمان خبر داد:
سومین همایش منطقه ای آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در جنوب کرمان
مدیر کل دامپزشکی جنوب کرمان از برگزاری سومین همایش منطقه ای بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در جنوب کرمان خبر داد.
 ١٣٩٨/٠٨/١٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت هفته پدافند غیرعامل در سیستان و بلوچستان انجام شد:
رزمایش پیشگیری و مراقبت فعال از بیماری تب برفکی
مدیر کل دامپزشکی استان از اجرای طرح پایش و مراقبت فعال بیماری تب برفکی، همزمان با هفته پدافند غیر عامل در این استان خبر داد.
 ١٣٩٨/٠٨/١٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
مهمترین راه جلوگیری از بیماری تب برفکی، رعایت امنیت زیستی دام است
مديركل دامپزشكي خوزستان با بيان اينكه بيماري دامي تب برفكي در استان تحت كنترل است افزود : مهمترین راه جلوگیری از بیماری تب برفکی، رعایت امنیت زیستی دام است و اداره کل دامپزشکی استان با انجام واکسیناسیون توانسته بیماری تب برفکی را کنترل و امنیت زیستی برای دام را ایجاد کند
 ١٣٩٨/٠٨/١٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان عنوان نمود:
اداره کل دامپزشکی استان اصفهان علیرغم وجود تمامی مشکلات، مجموعه ای ارزشمندی است که در حال فعالیت و خدمت به اقشار مختلف جامعه می باشد
در ادامه سلسله دعوت های رسمی مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان از مسئولان استانی، دکتر قاضی عسکر معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان از بخش های مختلف این اداره کل بازدید نمود.
 ١٣٩٨/٠٨/١٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
رزمایش میدانی مقابله با آنفلوانزای فوق حاد پرندگان
برگزاری رزمایش عملیاتی مقابله با آنفلوانزای فوق حاد پرندگان با رویکرد پدافند زیستی
بر اساس مصوبه دبیرخانه پدافند غیرعامل استان رزمایش عملیاتی مقابله با آنفلوانزای فوق حاد پرندگان با رویکرد پدافند زیستی توسط کارگروه پدافند زیستی جهاد کشاورزی شهرستان کرمانشاه برگزار گردید
 ١٣٩٨/٠٨/١٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون استاندار همدان در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان از مدیرکل و کارکنان اداره کل دامپزشکی استان تقدیر کرد
اداره کل دامپزشکی استان همدان در ارزیابی عملکرد ادارات در سال 97 توسط شورای ارزیابی استان، در خصوص اجرای ماده 6 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان، حائز دریافت لوح تقدیر از استانداری همدان شد.
 ١٣٩٨/٠٨/١٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه
مردم از خرید گوشت های عرضه شده در قصابی های روستای نی مریوان جدا خودداری نمایند
به استحضار مردم شریف و آگاه استان کردستان می رساند که بسیاری از عوامل بیماری زا نظیر عوامل باکتریایی ، ویروسی ، قارچی وانگلی از طریق گوشت وآلایشات خوراکی دام به انسان منتقل و سبب بروز بیماری هایی مانند بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو و ... در انسان می شوند. اداره کل دامپزشکی استان کردستان در تمام کشتارگاه های دام در سطح استان با استقرار بازرسین و کارشناسان مجرب برکشتار دام نظارت داشته و به محض شناسایی دام بیمار نسبت به ضبط و معدوم نمودن گوشت دام آلوده اقدام می نماید که تنها در شش ماه اول سال جاری در کشتارگاههای دام استان بالغ بر 27 تن لاشه دام بیمار و غیر قابل مصرف معدوم گردیده است .
 ١٣٩٨/٠٨/١٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور به موقع دامپزشکی در شهرستان های میانه و سراب جهت جلوگیری از شیوع بیماری های عفونی در منطقه
مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی گفت: عملیات دفن بهداشتی لاشه احشام تلف شده و سمپاشی جایگاه های دامی در مناطق زلزله زده آغاز شده است.
 ١٣٩٨/٠٨/١٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>